Dropshippingowe okulary przeciwsłoneczne Hanukeii

Dropshipping

Masz sklep internetowy i chcesz sprzedawać nasze produkty w formacie Dropshipping?

Jeśli tak, koniecznie zapytaj nas o więcej informacji na temat naszego systemu dropshipping. Obecnie istnieje wiele sklepów, które już sprzedają nasze produkty za pośrednictwem tego systemu.

Dropshipping Ropa y Complementos

Zalety dropshippingu

  • Pozwala skoncentrować się na sprzedaży, a nie na „operacjach logistycznych” i przeznaczyć posiadane zasoby ekonomiczne na działania marketingowe i promocyjne.
  • Ryzyko ekonomiczne jest zmniejszone, ponieważ nie ma konieczności inwestowania w infrastrukturę magazynową, dystrybucyjną czy spedycyjną ani wcześniejszego zakupu produktów. Ty martwisz się sprzedażą, a my wszystkim innym.
  • Masz zawsze szeroki i aktualny katalog produktów, ponieważ oddajemy do Twojej dyspozycji system automatyzujący aktualizację naszego katalogu.
  • Udostępniamy do Twojej dyspozycji plik danych w formacie CSV lub XML, dzięki czemu zawsze masz nasz aktualny katalog ze wszystkimi produktami i dostępnym asortymentem
  • Dostarczamy do Twoich klientów w ciągu zaledwie 24 godzin od wysłania nam zamówienia

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat naszego systemu Dropshipping, wystarczy poprosić nas o więcej informacji, kontaktując się z nami za pośrednictwem tego formularza: